Fórum města Loket

Fórum města Loket
Právě je čtv 28. bře 2024 23:50:28

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: úřední deska
PříspěvekNapsal: čtv 09. úno 2012 22:09:58 
Offline

Registrován: pon 23. led 2012 22:19:19
Příspěvky: 265
Zdravím
mám prosbu jak se dostanu k starším zápisům na úřední desce nějak na to nemohu přijít děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: úřední deska
PříspěvekNapsal: pát 10. úno 2012 2:19:35 
Offline
Administrátor

Registrován: úte 17. led 2012 23:18:31
Příspěvky: 1
Přeji dobrý den,
bohužel, zatím pouze přímo na úřadě. Upravuji modul úřední desky tak, aby byl schopen zobrazovat i archivní dokumenty. Cílem je sehrát všechy dokumenty (více než tisíc) do jedné aplikace, s možností uživatelsky přívětivého vyhledávání. Předpokládám, že v průběhu února to bude hotové.
Webmaster


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: úřední deska
PříspěvekNapsal: sob 11. úno 2012 9:31:51 
Offline

Registrován: ned 22. led 2012 9:41:54
Příspěvky: 20
r.kvak píše:
Zdravím
mám prosbu jak se dostanu k starším zápisům na úřední desce nějak na to nemohu přijít děkuji

Na úřední desce Městského úřadu Loket jsou podle § 26 zákona č. 500/2004 Sb., správní řád, v platném znění, zveřejňovány údaje, které se musí zveřejnit, neboť to ukládá zákon. Tyto informace zveřejňuje městský úřad též způsobem, umožňujícím dálkový přístup, tedy umísťuje je na své webové stránky do sekce "úřední deska". Tyto informace mají informativní charakter. Úřední deska v listinné podobě je umístěna po levé straně budovy loketské radnice. Všechny informace se na úřední desku vyvěšují vždy dočasně, vždy dle zákona, proto je na všech takovýchto dokumentech vždy vyznačeno vyvěšeno dne: ... a sejmuto dne: ... . Po sejmutí již tyto informace přístupné veřejnosti nejsou! Pouze některé, týkající se činnosti městského úřadu, je možné si na základě zákona č. 106/1999 Sb.,o svobodném přístupu k informacím, na městském úřadě vyžádat. :P


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: úřední deska
PříspěvekNapsal: sob 11. úno 2012 9:43:33 
Offline

Registrován: ned 22. led 2012 9:41:54
Příspěvky: 20
r.kvak píše:
Zdravím
mám prosbu jak se dostanu k starším zápisům na úřední desce nějak na to nemohu přijít děkuji

Máte-li však na mysli všechny ostatní "starší zápisy", tedy např. zápisy ze schůzí rady města, či zasedání zastupitelstva města Loket a další starší zprávy, tyto naleznete na starých webových stránkách města Loket na adrese: old.loket.cz, odkaz na tyto stránky za účelem nalezení informací staršího data, jsem vyvěsil do sekce "úřad informuje" na webové stránky městského úřadu Loket mu.loket.cz, již 20. ledna 2012. :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: úřední deska
PříspěvekNapsal: ned 12. úno 2012 0:54:05 
Offline

Registrován: úte 24. led 2012 16:39:00
Příspěvky: 15
Pokud chci zobrazit zápisy např z roku 2009, které byly uveřejněny na stránkách města dříve, tak tyto zobrazit nejdou. Např. http://loket.cz/radnice/zastupitelstvo/09_2009.pdf

Petr Adamec


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: úřední deska
PříspěvekNapsal: ned 12. úno 2012 12:36:27 
Offline

Registrován: pon 23. led 2012 22:19:19
Příspěvky: 265
Zdravím
Děkuji za odpovědi myslel jsem příspěvky třeba 14dní staré jestli se na tom už pracuje tak super a děkuji panu Makovci.Reakce pana tajemníka pro mně začínají být trošku nepochopitelné já chápu už z vašich příspěvků že ze zákona nemusíte dělat nic nadstandardního.Na tohle jsme byly zvyklí tak nechápu proč by to nemohlo být zas a abych používal zas nějakou jinou stránku abych to našel mi připadá nesmyslné prostě jako všude jinde když je konec stránky tak si kliknu na odkaz ,starší' a je to


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: úřední deska
PříspěvekNapsal: ned 12. úno 2012 13:31:11 
Offline

Registrován: ned 22. led 2012 9:41:54
Příspěvky: 20
Rád pro Vás udělám cokoli nadstandardního, nicméně úřední deska je úřední deska a zveřejňování údajů na úřední desce se opravdu řídí zákonem, v tomto případě Správním řádem. S tím já nic nenadělám a po uplynutí doby, po kterou měl být příslušný dokument zveřejněn, je zkrátka z úřední desky sejmut. ... no co k tomu dál dodat?
Tak například:
z Pozemkového fondu ČR přijde dokument, který jsme povinni podle zákona vyvěsit na úřední desku. PFČR přesně určí dobu, po kterou má být dokument zveřejněn, tedy vyvěšen a kdy má být z úřední desky sejmut. Přesně dle tohoto požadavku jej zadám do systému a po tuto dobu systém daný dokument zveřejní. Po uplynutí této doby již dokument přístupný veřejnosti není. Je na tom snad něco nepochopitelného?
U úřední desky to takto fungovalo vždy. 8-)
Problém je tedy zřejmě někde jinde, Vy hovoříte o "14 dní starých příspěvcích" z čehož vyplývá, že zřejmě nemáte vůbec na mysli úřední desku tak, jak uvádíte od začátku. :P ... ale to časem doladíme.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: úřední deska
PříspěvekNapsal: ned 12. úno 2012 13:35:38 
Offline

Registrován: pon 23. led 2012 22:19:19
Příspěvky: 265
já tomu rozumím ale jde prostě o to že se tam zveřejní třeba od exekutorského úřadu a pak ty předním nejdou vidět
http://mu.loket.cz/?section_id=7676
děkuji


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz