Fórum města Loket

Fórum města Loket
Právě je pát 19. dub 2024 23:39:02

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: komise města
PříspěvekNapsal: úte 21. úno 2012 22:31:27 
Offline

Registrován: úte 24. led 2012 16:39:00
Příspěvky: 15
Dobrý den,
měl bych jednu připomínku, která navazuje na to co se ptá Roman v rubrice kultura. Sice se to netýká kultury, ale komisí obecně. Když jsem koukal na to jaké komise naše město má, tak některé z nich dle mého názoru jsou naprosto zbytečné (např. komise pro partnerské města a přidělování bytů), ale je to čistě můj názor, možná že jsou potřeba a předpokládám, že to město nic nestojí. Zároveň mi v seznamu chybí dvě zásadní komise, které naopak velká část měst a obcí stejného a většího rozsahu má a to komise pro životní prostředí a komise pro výstavbu a územní rozvoj. Dle mého názoru by naše město mělo tyto komise mít.
A nakonec jeden dotazy. Kde se dozvím o činnosti a výstupech jednotlivých komisí.
Petr Adamec


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: komise města
PříspěvekNapsal: pát 24. úno 2012 19:14:56 
Offline

Registrován: úte 24. led 2012 16:39:00
Příspěvky: 15
Děkuji za odpověď, takovou jsem předpokládal.
Petr Adamec


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: komise města
PříspěvekNapsal: pon 27. úno 2012 16:48:00 
Offline

Registrován: pon 23. led 2012 22:19:19
Příspěvky: 265
jj je to v čudu ale na tohle by mohl odpovědět jediný přispěvatel zde na foru pan Gardner


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: komise města
PříspěvekNapsal: úte 28. úno 2012 11:35:37 
Offline

Registrován: úte 07. úno 2012 15:19:57
Příspěvky: 8
Dobrý den,
pokud se týká povinnosti, pak ze zákona musí mít město Finanční výbor a Kontrolní výbor. Co se týká komisí, může si město určit dle potřebnosti... Co se týká Komise pro výstavbu a územní rozvoj, není to nesmyslný nápad a jistě stojí za zamyšlení, nicméně nyní máme Komisi pro regeneraci MPR (týká se z logiky věci především historického středu města), Komisi pro investiční činniost a Finanční výbor, které jaksi vzdáleně suplují některé činnosti Komise pro výstavbu a územní rozvoj. Komisi pro životní prostředí nemáme, taky by mohla být, i to je na zvážení... Pro informaci pouze uvádím, že město Loket má kromě zmíněných výborů celkem osm komisí - investiční, pro regeneraci MPR, pro kulturu a cestovní ruch, pro partnerská města, povodňovou, pro energetiku, likvidační a škodní a pro přidělování bytů. Byť se vám zdá, že třeba komise pro partnerská města nebo pro přidělování bytů, jsou zbytečné, já si to nemyslím. Ono naplánovat harmonogram oboustranných návštěv s Illertissenem a hlavně je pak zorganizovat, není nic jednoduchého a přidělování uvolněných bytů v pečovateláku taky není žádný med.
Petr Zahradníček, místostarosta


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: komise města
PříspěvekNapsal: stř 21. bře 2012 12:52:09 
Offline

Registrován: úte 24. led 2012 16:39:00
Příspěvky: 15
Dobrý den,
se zpožděním děkuji za odpověď. Přesto jsem se nedozvěděl informaci, kde najdu alespoň usnesení, když ne zápisy z jednotlivých komisí.Takto můžu mít pocit, že nic nedělají.
Také jsem se chtěl zeptat zda jste tedy zvážili možnost zřízení dvou komisí, které jsem navrhoval.
Děkuji
Petr Adamec


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz