Fórum města Loket

Fórum města Loket
Právě je pát 27. led 2023 6:49:17

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte 29. kvě 2012 21:31:12 
Offline

Registrován: pon 23. led 2012 22:19:19
Příspěvky: 265
Přednášky, meditace, hudba, výklad karet, astrologie.
9. červen 2012
od 13:00 do 22:00 vstup 95kč,75kč

program:
LÉČIVÉ DIVADLO GABRIELY FILIPPI
Klára Lepíková-OM Healing
Josef Málek - koncert na tibetské mísy
Vit Rozkovec - koncert shakuhachi
Zdeněk Ordelt -asi mayský kalendář
Dagmar Macháčková-Deeksha
Dagmar Macháčková-Deeksha
Dikša je přenos energie velmi vysoké úrovně, která má vlastní inteligenci. Její působení otvírá v člověku možnost dostat se do stavu, kdy je schopen uvědomit si svou skutečnou podstatu. Dikša rovněž umožňuje uvědomit si jak mysl člověka ovládá, uvědomit si své strachy, fobie, falešné představy a všechny negativní pocity a programy, které brání člověku k plnému a šťastnému prožívání života.

Přenos energie může proběhnout různými způsoby. Nejčastější, ne však jediný způsob, je přikládání rukou na hlavu.


LÉČIVÉ DIVADLO GABRIELY FILIPPI

Léčivé divadlo vzniklo proto, aby rozšířilo divákům obzory i vědomí, a to velmi citlivým způsobem – právě proto je takové divadlo léčivé.

Prvním mezníkem léčivého divadla je představení Andělé v mém srdci, které vypráví příběh ženy, která od dětství komunikuje s anděly a duchy zemřelých – protože všichni máme své anděly strážné, stačí je jen zavolat, požádat je o radu či pomoc …

Toto monodrama je více než jen představením. Prostřednictvím emocionální cesty otevírá lidská srdce a vede k transformaci vědomí. A anděly se to při představení jen hemží – i když jsou většině lidem zatím neviditelní…

I nyní, když čtete tyto řádky, máte vedle sebe anděla strážného, který vás nikdy neopouští …

Součástí představení je také diskuse s různými hosty, kteří mají bohaté zkušenosti z duchovní oblasti, jež se v této době stává opět důležitou součástí našich životů. Stává se ukazatelem, který nás vede k vnitřním darům a ukazuje nám, jak žít po všech stránkách naplněný život.

Klára Lepíková-OM Healing
OM healing je starověká skupinová léčebná technika, která byla předána Mahavatarem Babajim pomoci znovu obnovit harmonii a jednotu mezi lidmi a harmonii celého světa. Více než 500 skupin po celém světě se pravidelně setkává ke zpívání kosmického zvuku OM, jako léčivá podpora pro Matku Zemi, sebe sama a celé lidstvo.

OM healing pomáhá člověku zharmonizovat všechny úrovně bytí- fyzickou, mentální, emocionální a duchovní sféru. Emoce se uvolňují a vzrůstá pocit lásky a vnitřního klidu, což nás vede k radostnějšímu prožívání života a pomáhá to podpořit naše zdraví a naši duchovní praxi.

Zvuk a vibrace jsou podstatou stvoření. OM je prvotní zvuk vytvářející a prostupující celým vesmírem. Zvuk OM patří celému lidstvu, všem národům, a všem náboženstvím. Rezonující zvuk OM v uspořadané skupině lidí, je léčivý proces podpořen vyrovnáním vibrací. Tak jako kámen, vytvoří vlny hozením do vody, tak vibrace OM působí na okolí. Vibrace OM mohou léčit nejen zúčastněné, ale i lidi nepřímo fyzicky zúčastněné, místa a životní situace. V podstatě OM healing může pomoci pozvednout životní prostředí a vytvořit harmonii a jednotu v nás a v přírodě.

Svět potřebuje lidi, kteří jsou ochotni přispět ke změně. Je na čase si uvědomit náš potenciiál v nás a sdílet jej s celým světem.

Josef Málek - koncert na tibetské mísy
http://chramduse.webnode.cz/
Tibetská mísa je jedním z nejstarších a nejúčinnějších muzikoterapeutických nástrojů.

Její historie sahá až k nejrannějším šamanským tradicím v oblasti Himaláje, původní použití je však obestřeno tajemstvím.

Původní mísy jsou slitinou sedmi kovů - zlata, stříbra, mědi, cínu, rtuti, olova a železa,každý kov představuje jednu planetu (zlato-Slunce, stříbro-Měsíc, měď-Venuše, cín- Jupiter, rtuť-Merkur, olovo-Saturn, železo-Mars) jejich poměr se však může lišit.

Výroba mísy je poměrně náročný proces, tekutý kov se rozlije na plochý kámen a nechá se zchladnout, po té se vezme palice a tluče se tak dlouho, až se vytvoří tvar misky. Kov je přitom vystaven velikému tlaku, aniž se objeví jakákoliv prasklinka.

Tloušťka a barva zpracovávaného materiálu je u každé misky jiná, zvuk je pak takový jaký má miska tvar, a jak je tlustá či tenká její stěna a rovněž i okraj.

Zvuk Tibetské mísy je složen ze základního a celé řady alikvótních tónů, od nízkých, až po nejvyšší frekvence. Zvuk je naprosto přirozený a přírodní, odtud také pochází jeho silné léčebné účinky, dokáže harmonizovat naše tělo až na buněčné úrovni.

Mnozí lidé mají při poslechu tibetských mís pocit, že se zvuk dotýká samého dna jejich duše.

Mísu můžeme použít ke zklidnění, harmonizaci, posílení, zvýšení koncentrace u meditací a modliteb, pro urychlení rekonvalescence, a prakticky při každé nemoci fyzického těla.

Na mísu hrajeme dřevěnou nebo filcovou paličkou, buď prostým úderem na horní okraj, nebo krouživým pohybem okolo vnějšího kraje mísy. Na výsledný tón a jeho výšku má vliv síla přítlaku a rychlost, kterou pohybujeme tlukadlem.

Více zde: http://chramduse.webnode.cz/
Vytvořte si vlastní stránky zdarma: http://www.webnode.cz/Zdeněk Ordelt
http://www.okobohu.cz/index.php?option= ... &Itemid=55

OKO BOHŮ, Šamanské hnutí je Česko – mexická organizace zabývající se rozvojem a výzkumem šamanského vědomí. V jeho náplni jsou výukové programy, přednášky, workshopy a také energetická práce pro individuální potřeby spojená s tímto směrem.

Jejím zakladatelem je v Čechách Zdeněk Ordelt, který studoval tento směr a pracoval s učiteli u nás, na Slovensku, ve Skotsku a také v Mexiku.

Toto hnutí je aktivně propojené s organizací OJO DE DIOS, Mexico založené společně Zdeňkem Ordeltem a mexickou medicinmankou Aleshou Quetzalli. V tomto ohledu se organizace snaží poskytnout kvalitní výukové programy se zahraničními šamanskými učiteli. To otevírá brány k mezinárodnímu kontaktu mezi učiteli a žáky, propojení různých kultur za účelem osvěty, osobní a skupinové transformace vědomí. Oko Bohů má aktivní kontakty s kmeny jako Mayové, Aztékové, Huichol, Hopi a také s individualními bojovníky cesty srdce po celém světě.

Čechy, jako srdce Evropy je aktivně propojeno s Mexikem, jakožto srdcem Ameriky. Toto je unikátní element, který pozitivně ovlivňuje kontakt mezi těmito zeměmi a kulturami.

Nedílnou součástí práce je také posilování cítění kořenů naší země, které vede k revitalizaci a obnovení zdravého a duchovního vztahu k naší malebné zemi české. Budoucím cílem by tak mohlo být znovuobjevení našich posvátných šamanských tradic, které byly nedílnou součástí života našich dávných předků.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz